עורך דין ירושות וצוואות במרכז

נכון, כולנו מאחלים לעצמנו ולבני ביתנו בריאות טובה ואריכות ימים אך כידוע החיים הם החיים ולכן צריך להתכונן מראש ורצוי להיות מוכנים ולא מופתעים וזה אומר- לדאוג לצוואה המפרטת את הירושה בצורה ברורה.

רוב האנשים כלל לא חושבים כל כך רחוק (או קרוב) ולא מתכוננים מראש ולא כותבים צוואה מה שיכול מאוד להקשות על היורשים שלהם לאחר פטירתם. במידה והחלטתם לכתוב צוואה או לערוך צוואה חשוב שתפנו לעורך דין וצוואות במרכז אשר מתמחה בתחום ויוכל להדריך אתכם או לכתוב אותה עבורכם. כמו כן אותו עורך דין חשוב במיוחד מכיוון שהוא יכול לשמש לאחר מכן בהוצאה לפועל של הצוואה וחלוקת הירושה.

עורך דין ירושות וצוואות במרכז (או בדרום או בצפון, אופן הוצאת צוואה לפועל הוא זהה בכל חלקי הארץ) תפקידו להוציא לפועל את הצוואה בצורה המהירה הקלה והטובה ביותר לפי ציווי הנפטר- קיום הוראותיו וחלוקת רכושו בהתאם.

לפני כתיבת הצוואה:

עוד לפני כתיבת הצוואה עצמה חשוב למצוא עורך דין ירושות וצוואות במרכז היכול לספק לכם מידע ולהנחות אתכם אילו סוגי צוואות ישנן ואיך לכתוב את שלכם ומה חשוב שיופיע בה. התייעצות מוקדמת תביא להוצאה לפועל של הצוואה בהמשך בצורה הטובה ביותר ותקל על כולם.

לאחר פטירת המצווה:

כאשר כותב הצוואה נפטר על עורך הדין לחלק את הרכוש ולקיים את כל ההוראות והציוויים שנכתבו באותה צוואה. עליו להתנהל מול הגופים הרשמיים, לפי חוק הירושה וכמובן לנסות להקל על היורשים כמה שניתן.

חלוקת רכוש ועיזבונות של אדם שנפטר והוצאה לפועל של צוואה (קראו עוד על עורך דין עזבונות) הם לא תמיד קלים שכן היורשים יכולים להיות מופתעים- ולא תמיד לטובה- ממה שמופיע בצוואה ועלולים לבקש פסילה או התערבות משפטית ולכן עורך הדין צריך להיות מקצועי ומאוד רגיש ולשמש כמגשר ובורר בין בני המשפחה השונים על מנת ליישר את ההדורים ולא לגרור את ההוצאה לפועל של הצוואה בבית משפט לאורך זמן כולל הוצאות כספיות מיותרות.

עורך דין ירושות וצוואות במרכז ידע להנחות אתכם לפני כתיבת הצוואה ולאחר מכן להוציאה לפועל במהירות ביעילות עם כמה שפחות עוגמת נפש לכל הצדדים הנוגעים בדבר.


למה לא לקרוא התנגדות לצוואה

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *